Начать новую тему Ответить на тему
Статистика раздачи
Размер: 537.09 МБ | | Скачали: 0
Сидеров: 0  [0 байт/сек]    Личеров: 0  [0 байт/сек]
Пред. тема | След. тема 

Автор
Сообщение

Ответить с цитатой 

Doda (Virgin) - 6 альбома.
Жанр: Pop-Rock
Год выпуска диска: 2011
Производитель диска: Польша
Битрейт аудио: указан в каждом альбоме
Торрент Обновлён 29 декабря 2011 года, добавлен новый альбом
#77701 - Dzieci ziemi
02 - 9 zyczen
03 - To ty
04 - Nie zlosc Dody
05 - Nie tak-do mnie mowi sie
06 - Nie odpowiadaj
07 - Na niby
08 - Masz jeszcze czas
09 - Czekam
10 - Punkowy
11 - Mam tylko ciebie
12 - Slawa-a za co to
13 - Material girl
14 - Bede dzis szalona
15 - Sagan our warr
16 - To ty (symphonic wersion)
#77701 - Szafa.mp3
02 - Chlopczyku Moj.mp3
03 - Dzaga.mp3
05 - Nie Oceniac Jej.mp3
06 - Et Anima.mp3
07 - Ulica.mp3
08 - Piekarnia.mp3
09 - Okno Boze.mp3
10 - Teraz To Wiem.mp3
11 - Mam tylko ciebie.mp3
12 - Kolejny Raz.mp3
13 - Moj M.mp3
01 - Inni Przyjaciele (4:01)
02 - Dezyda (3:36)
03 - Opowiem Ci (3:35)
04 - Superstar (2:52)
05 - Znak Pokoju (4:02)
06 - Mam Wszystko W D (2:26)
07 - 2 Bajki (3:57)
08 - In Love (3:35)
09 - Piosenka Na Impreze (3:03)
10 - Dla R (Niewazne Dzis Jest) (3:47)
11 - Mam Tylko Ciebie (Live Version) (3:19)
12 - Szansa (3:49) (256 kbit)



01 - Szansa.mp3
02 - Inni przyjaciele.mp3
03 - Dezyda.mp3
04 - Opowiem Ci.mp3
05 - Superstar.mp3
06 - Znak pokoju.mp3
07 - Mam wszystko w....mp3
08 - 2 bajki.mp3
09 - In love.mp3
10 - Piosenka na impreze.mp3
11 - Dla R. (niewazne dzis jest).mp3
12 - Mam tylko Ciebie (live).mp3
13 - Krotka spodniczke mam (live).mp3
14 - Znak pokoju (live).mp3
15 - Szansa (karaoke).mp3
#77701 - Caіkiem inna
02 - To jest to
03 - Katharsis
04 - Жma
05 - Misja
06 - Cheerleaderka
07 - Prowokacja
08 - Ostatni raz ci zaњpiewam
09 - Judasze
10 - Rany
11 - Dziкkujк
12 - Diamond bitch
#77701 - Nie Daj sie.mp3
02 - Calkiem Inna.mp3
03 - Katharsis.mp3
04 - Cma.mp3
05 - Misja.mp3
06 - Cheerleaderka.mp3
07 - Prowokacja.mp3
08 - Ostatni Raz Ci Zaspiewam.mp3
09 - Judasze.mp3
10 - Rany.mp3
11 - Dziekuje.mp3
12 - Diamond Bitch.mp3
13 - Like a Virgin.mp3
14 - Nie Daj Sie (Karaoke).mp3
15 - Katharsis (Karaoke).mp3
#77701 - Piaty Zywiol
02 - Bad Girls
03 - Singin
04 - Electrorode
05 - Dejanira
06 - Oswoj Mnie (Ola S)
07 - Chimera
08 - XXX
09 - Nieskromnie
10 - Lazarium
11 - Fuck It
12 - Gra Remidy
13 - Ain't Talking 'Bout Love (Bonus Track)
14 - Nic Nie Moze Wiecznie Trwac (Remix By 5h Element) (Bonus Track)
15 - Bad Girls (Remix By 5th Element) (Bonus Track)
Доп. информация: Информации как таковой не нашёл, только на польском. От себя скажу, что качал с eMule, после того как увидел клип на MusicBox. Кто такая, дискография - кто найдёт и выложет сюда, буду премного благодарен. Так, неплохой поп-рок с женским вокалом. Поют поперемнке на польском и на английском. Музыка сродни поп-панку, но всё-таки ближе к поп-року.
“Ona jest wyrabista” - napisala mi pewna fanka zespolu Virgin po opublikowaniu mojej, niezbyt przychylnej, recenzji poprzedniego krazka zespolu pod wdziecznym tytulem “Bimbo”. Argument ten musial mnie przekonac do tego zeby jeszcze raz sprobowac muzyki Dody i w koncu zrozumiec, ze mam do czynienia z niebagatelnym talentem…
…i znowu sie nie udalo. Wierzcie mi, jestem calkowicie bezsilny wobec geniuszu tej pani, ktora walczy o wszelkie mozliwe papiery i zaswiadczenia, ze nie jest glupia (test IQ) i ze potrafi spiewac (sopocki Slowik, ale… od publicznosci). Trzeci krazek Doroty Rabczewskiej (bo kogo obchodzi ktokolwiek inny zaangazowany w plyte, od kiedy w zespole nie ma jedynych utalentowanych osob-chlopakow z Closterkellera) jest taki jak poprzedni. Oznacza to szablonowosc i infantylnosc do ktorej, choc juz jestesmy przyzwyczajeni, nadal razi. Popowa melodyjnosc, ktorej autorem jest Tomasz Lubert, niczym nie zaskakuje i jest idealnie przewidywalna, jak wszystko co ma byc obiektem pozadania naiwnych gimnazjalistow. Mamy tu oczywiscie tak cukierkowe piosenki o niczym jak i nastrojowe ballady o niczym. Doda sepleni tak po polsku jak i po angielsku, w dodatku przeraza swoimi tekstami: “Driny, faja, to jest to”, “czuje w sobie moc, zaraz znow cos zmace”. Moim personalnym faworytem jest tekst, prawdopodobnie skierowany do Radka Majdana: “Ja tak kocham Cie, kocham Cie, a gdy jest mi zle, to tu nie ma Cie”. I tak jest przez cala plyte. “Znak Pokoju”, ktore wedlug wielu jest plagiatem “Heaven” Bryana Adamsa, a dla mnie dodatkowo “Viva Forever” Spice Girls, rowniez mnie nie porwalo, a Slowika dostalo).
Wysluchalem tej plyty naprawde wiele razy. Staralem sie odnalezc w niej cos pozytywnego, przez co moglbym choc do jednego kawalka wrocic, za rok, za dwa, moze nawet po to zeby sie posmiac z tego gniota. Nic z tego. Poziom krazka “Ficca” nawet na gruncie komercyjnym jest niski. To pop-glam-rock z lat 80-tych, ktory traci amatorka i charakteryzuje sie nudnymi, monotonnymi, a zarazem skoncznymi melodyjkami, ubarwionymi tekstami oscylujacymi wokol tworczosci Majki Jezowskiej. Rabczewskiej nie mozna oczywiscie odmowic dobrego glosu, ktory osiagnela dzieki inwestowaniu w siebie, ale czymze jest najpiekniejszy dar, jesli nie potrafi sie go wykorzystac? “Ficca” pewnie bedzie hitem… ale disco polo tez bylo kiedys duma Polakow. Konczac, skieruje swoje slowa do naszej gwiazdy z Ciechanowa, ba, posluze sie jej wlasnymi slowami z “Piosenki Na Impreze”: “Czasu brak na glupoty…”
Нарезки с концертов
6 клипов
Doda - Diamond Bitch [2008 г., Pop, DVD5]
Правила, инструкции, FAQ!!!
Торрент   Скачать торрент Магнет ссылка
Скачать торрент
[ Размер 18.93 КБ / Просмотров 1 ]

Статус
Проверен 
 
Размер  537.09 МБ
Приватный: Нет (DHT включён)
.torrent скачан  0
Как залить торрент? | Как скачать Torrent? | Ошибка в торренте? Качайте магнет  


     Отправить личное сообщение
   
Страница 1 из 1
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Сейчас эту тему просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Перейти:  
Ресурс не предоставляет электронные версии произведений, а занимается лишь коллекционированием и каталогизацией ссылок, присылаемых и публикуемых на форуме нашими читателями. Если вы являетесь правообладателем какого-либо представленного материала и не желаете чтобы ссылка на него находилась в нашем каталоге, свяжитесь с нами и мы незамедлительно удалим её. Файлы для обмена на трекере предоставлены пользователями сайта, и администрация не несёт ответственности за их содержание. Просьба не заливать файлы, защищенные авторскими правами, а также файлы нелегального содержания!